Zakupy

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ:
Do czasu uruchomienia naszego sklepu internetowego zamówienia będą przyjmowane pod adresem milofabrics@wp.pl. Jeżeli macie państwo więcej pytań to zachęcamy do rozmowy na FB i IG gdzie również na bieżąco będziecie informowani o nowościach i promocjach.
W celu zamówienia materiałów proszę o wypisanie nazwy i koloru lub kodów materiałów, które znajdziecie pod ich zdjęciami. Wybrane przez państwa tkaniny kroimy od minimum od 50cm,  co 10 cm.  Zamówione materiały rezerwujemy na 24h. Jeżeli w tym czasie nie otrzymamy żadnej informacji od zamawiającego o płatności nie gwarantujemy ich dalszej dostępności. Materiały sprzedajemy wysyłkowo z możliwością osobistego odbioru na miejscu w Rudzie Śląskiej. Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. Przy zamówieniu prosimy o podanie danych do wysyłki koniecznie z nr telefonu dla kuriera i adresu e-mail. Po dokonaniu płatności prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu lub zrzutu ekranu z dokonanej płatności w celu możliwie szybkiej realizacji wysyłki.

PŁATNOŚCI:
Płatności przyjmujemy tylko w formie przedpłaty, przelewem, na konto bankowe.
konto w PLN: 90 1090 2037 0000 0001 4213 2522
konto w EURO: PL 73 1090 2037 0000 0001 4213 3701 BIC:  WBKPPLPP
adres firmy: GEOMAT, ul. Wawelska 4, 41-700 Ruda Śląska, Polska
W opisie przelewu proszę podać nazwę zamawiającego lub osoby do doręczenia.
Dla przelewów bankowych przychodzących z państw EU polecamy dokonywać płatności w trybie SEPA (najtańsza opcja) czyli zwykły przelew z dzielonymi kosztami. Do czasu uruchomienia sklepu internetowego będą to jedyne formy zapłaty.
Jeżeli jesteście państwo firmą z terenu EU i posiadacie aktywny EU VAT, proszę o zgłoszenie takiej informacji przed zakupem. Ceny zakupu będą odpowiednio obniżone o wartość podatku VAT.
Dowodem zakupu jest bankowe potwierdzenie przelewu. Na życzenie wystawiamy pełne faktury VAT zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm. Faktury wystawiamy w formie elektronicznej (PDF) po otrzymaniu przelewu na konto. Faktury wysyłamy na podany adres e-mail zwykle pod koniec każdego tygodnia, najpóźniej pod koniec danego miesiąca.

 

PRZESYŁKI
Przesyłki realizujemy zwykle jeszcze w ten sam dzień roboczy pod warunkiem otrzymania potwierdzenia płatności do godz 11:00. Zasada ta nie dotyczy poniedziałków w sezonie.
Wszystkie przesyłki krajowe doręczamy kurierem DPD(24h) w stałej cenie 12.00 PLN bez limitów wagowych.
Przesyłki na terenie EU dostarczamy kurierem, zwykle w 3 kategoriach wagowych: do 3.0kg, 10.0kg, 31.0kg. Przykładowe ceny i typowy czas realizacji przesyłki:
Niemcy: 11.00/12.00/13.00€ , 2 dni robocze
Holandia: 11.00/12.00/14.00€, 3 dni robocze
Francja: 15.00/16.00/19.00€ , 3 dni robocze
Anglia: 16.00/17.00/21.00€, 4 dni robocze

 

REKLAMACJE i ZWROTY
W przypadku otrzymania wadliwej tkaniny prosimy o bezzwłoczną informację i zdjęcie wady. Zaproponujemy państwu rabat, wymianę lub zwrot towaru.
Wszystkie materiały tniemy z belki, w jednym kawałku, pod wymiar zamawiającego. W związku z powyższym nie przyjmujemy zwrotów. Jeżeli nie jesteście państwo pewni rzeczywistego koloru lub faktury materiału to zachęcamy do zamówienia próbek w cenie 50 groszy za sztukę lub pełnego próbnika danej tkaniny w cenie 5 lub 10 PLN, w zależności od ilości dostępnych kolorów.

 

ZAKUPY HURTOWE
Zapraszamy producentów ubrań jak i inne sklepy z tkaninami do współpracy. W przypadku zakupu większych ilości materiału jak również chęci podjęcia stałej współpracy przy mniejszych ilościach zaproponujemy państwu indywidualne rabaty.

Serdecznie zapraszamy!

MILO FABRICS
email: milofabrics@wp.pl
Facebook: milo_fabrics
Instagram: milofabrics

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Marcin Huber prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: GEOMAT inż. Marcin Huber, z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ulicy Wawelskiej 4, 41-700 Ruda Śląska.

Kontakt z administratorem możliwy jest poprzez e-mail: milofabrics@wp.pl

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zawarcia i realizacji umowy oraz archiwizacji przekazanych danych na podstawie art. 6 ust 1 ppkt a.) ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)

3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą: GEOMAT inż. Marcin Huber z Rudy Śląskiej, kancelaria prawna m.in. celem dochodzenia roszczeń, zewnętrzne biuro rachunkowe, operatorzy pocztowi i firmy kurierskie oraz inne podmioty prawa upoważnione na podstawie przepisów prawa.
Sklep internetowy powiązany jest z narzędziami analitycznymi Google Analitics udostępnianymi przez „Google” (Google, Inc.), które służą profilowaniu klientów w celach lepszego dopasowania jakości usług.

4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji i archiwizacji umowy a w pozostałych przypadkach do czasu wycofania zgody.

6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

7. Administrator przewiduje podejmowanie decyzji w sposób zautomatyzowany oraz profilowanie Pani/Pana osoby w celu lepszego dopasowania jakości usług.

8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże nie podanie danych osobowych uniemożliwi nam przyjęcie i realizację zamówienia.