Zakupy

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ:
Do czasu uruchomienia naszego pełnego sklepu internetowego zamówienia będą przyjmowane pod adresem milofabrics@wp.pl. Jeżeli macie państwo więcej pytań to zachęcamy do rozmowy na FB i IG gdzie również na bieżąco będziecie informowani o nowościach i promocjach.
W celu zamówienia materiałów proszę o wypisanie nazwy i koloru lub kodów materiałów, które znajdziecie pod ich zdjęciami. Wybrane przez państwa tkaniny kroimy od 50cm,  co 10 cm.  Zamówione materiały rezerwujemy na 24h. Jeżeli w tym czasie nie otrzymamy żadnej informacji od zamawiającego o płatności nie gwarantujemy ich dalszej dostępności. Materiały sprzedajemy wysyłkowo z możliwością osobistego odbioru na miejscu w Rudzie Śląskiej. Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. Przy zamówieniu prosimy o podanie danych do wysyłki koniecznie z nr telefonu dla kuriera i adresu e-mail. Po dokonaniu płatności prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu lub zrzutu ekranu z dokonanej płatności w celu możliwie szybkiej realizacji wysyłki.

PŁATNOŚCI:
Płatności przyjmujemy tylko w formie przedpłaty, przelewem, na konto bankowe.
konto w PLN: 90 1090 2037 0000 0001 4213 2522
konto w EURO: PL 73 1090 2037 0000 0001 4213 3701 BIC:  WBKPPLPP
adres firmy: GEOMAT, ul. Wawelska 4, 41-700 Ruda Śląska, Polska
W opisie przelewu proszę podać nazwę zamawiającego lub osoby do doręczenia.
Dla przelewów bankowych przychodzących z państw EU polecamy dokonywać płatności w trybie SEPA (najtańsza opcja) czyli zwykły przelew z dzielonymi kosztami. Do czasu uruchomienia sklepu internetowego będą to jedyne formy zapłaty.
Jeżeli jesteście państwo firmą z terenu EU i posiadacie aktywny EU VAT, proszę o zgłoszenie takiej informacji przed zakupem. Ceny zakupu będą odpowiednio obniżone o wartość podatku VAT.
Dowodem zakupu jest bankowe potwierdzenie przelewu. Na życzenie wystawiamy pełne faktury VAT zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm. Faktury wystawiamy w formie elektronicznej (PDF) po otrzymaniu przelewu na konto. Faktury wysyłamy na podany adres e-mail zwykle pod koniec każdego tygodnia, najpóźniej pod koniec danego miesiąca.

 

PRZESYŁKI
Przesyłki realizujemy zwykle jeszcze w ten sam dzień roboczy pod warunkiem otrzymania potwierdzenia płatności do godz 11:00. Zasada ta nie dotyczy poniedziałków w sezonie.
Wszystkie przesyłki krajowe doręczamy kurierem DPD(24h) w stałej cenie 12.00 PLN bez limitów wagowych. Cylindryczne, większe przesyłki są dodatkowo płatne 12zł na stronie DPD, więc łączny koszt to 24zł za paczkę.
Przesyłki na terenie EU dostarczamy kurierem, zwykle w 3 kategoriach wagowych: do 3.0kg, 10.0kg, 31.0kg. Przykładowe ceny i typowy czas realizacji przesyłki:
Niemcy: 11.00/12.00/13.00€ , 2 dni robocze
Holandia: 11.00/12.00/14.00€, 3 dni robocze
Francja: 15.00/16.00/19.00€ , 3 dni robocze
Anglia: 16.00/17.00/21.00€, 4 dni robocze

 

REKLAMACJE i ZWROTY
W przypadku otrzymania wadliwej tkaniny prosimy o bezzwłoczną informację i zdjęcie wady. Zaproponujemy państwu rabat, wymianę lub zwrot towaru. Reklamacjom podlegają jedynie materiały nieużywane i kompletne.
Wszystkie materiały tniemy z belki, w jednym kawałku, pod wymiar zamawiającego. W związku z powyższym nie przyjmujemy zwrotów materiałów jeżeli nie posiadają one wad. Jeżeli nie jesteście państwo pewni rzeczywistego koloru lub faktury materiału to zachęcamy do zamówienia próbek w cenie 50 groszy za sztukę lub pełnego próbnika danej tkaniny w cenie 5 lub 10 PLN, w zależności od ilości dostępnych kolorów.

 

ZAKUPY HURTOWE
Zapraszamy producentów ubrań jak i inne sklepy z tkaninami do współpracy. W przypadku zakupu większych ilości materiału jak również chęci podjęcia stałej współpracy przy mniejszych ilościach zaproponujemy państwu indywidualne rabaty.

Serdecznie zapraszamy!

MILO FABRICS
email: milofabrics@wp.pl
Facebook: milo_fabrics
Instagram: milofabrics

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Marcin Huber prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: GEOMAT inż. Marcin Huber, z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ulicy Wawelskiej 4, 41-700 Ruda Śląska.

Kontakt z administratorem możliwy jest poprzez e-mail: milofabrics@wp.pl

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zawarcia i realizacji umowy oraz archiwizacji przekazanych danych na podstawie art. 6 ust 1 ppkt a.) ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)

3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą: GEOMAT inż. Marcin Huber z Rudy Śląskiej, kancelaria prawna m.in. celem dochodzenia roszczeń, zewnętrzne biuro rachunkowe, operatorzy pocztowi i firmy kurierskie oraz inne podmioty prawa upoważnione na podstawie przepisów prawa.
Sklep internetowy powiązany jest z narzędziami analitycznymi Google Analitics udostępnianymi przez „Google” (Google, Inc.), które służą profilowaniu klientów w celach lepszego dopasowania jakości usług.

4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji i archiwizacji umowy a w pozostałych przypadkach do czasu wycofania zgody.

6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

7. Administrator przewiduje podejmowanie decyzji w sposób zautomatyzowany oraz profilowanie Pani/Pana osoby w celu lepszego dopasowania jakości usług.

8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże nie podanie danych osobowych uniemożliwi nam przyjęcie i realizację zamówienia.