Zakupy

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ:
Do czasu uruchomienia naszego pełnego sklepu internetowego zamówienia będą przyjmowane pod adresem milofabrics@wp.pl. Jeżeli macie państwo więcej pytań to zachęcamy do rozmowy na FB i IG gdzie również na bieżąco będziecie informowani o nowościach i promocjach.
W celu zamówienia materiałów proszę o wypisanie nazwy i koloru lub kodów materiałów, które znajdziecie pod ich zdjęciami. Ceny w opisach lub pod zdjęciami są zwykle za 0,5mb materiału. Dla muślinu i lnu odzieżowego mamy dodatkowo podane ceny hurtowe za 1mb. Wybrane przez państwa tkaniny kroimy od 50cm,  co 10 cm.  Zamówione materiały rezerwujemy na 24h. Jeżeli w tym czasie nie otrzymamy żadnej informacji od zamawiającego o płatności nie gwarantujemy ich dalszej dostępności. Materiały sprzedajemy wysyłkowo z możliwością osobistego odbioru w Rudzie Śląskiej przy ul. Katowickiej 151 (SCB Porcelanka), wyłącznie po przedpłacie. Nie realizujemy przesyłek pobraniowych. Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. Przy zamówieniu prosimy o podanie danych do wysyłki koniecznie z nr telefonu dla kuriera i adresu e-mail. Po dokonaniu płatności prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu lub zrzutu ekranu z dokonanej płatności w celu jak najszybszego przygotowania tkanin do wysyłki.

JAKOŚĆ NASZYCH TKANIN:
Od przeszło 5 lat importujemy dla państwa praktycznie wyłącznie certyfikowane, naturalne tkaniny z głównym przeznaczeniem do wyrobów i ubrań dziecięcych. W zależności od sezonu w naszej stałej ofercie znajdziecie państwo od 95 do 98% tkanin certyfikowanych lub spełniających wymagania zgodnie z OEKOTEXstandard100 lub GOTS. Przy wprowadzaniu nowych tkanin jest to dla nas priorytetem aby zawsze wybierać naturalne, certyfikowane i bezpieczne dla dzieci tkaniny. Jako sklep detaliczny nie należymy do certyfikowanej sieci sprzedaży GOTSa wiec produkty powstałe z naszych tkanin nie powinny być sygnowane ich logiem. Polecamy ich sprzedaż jako produkty z bawełny organicznej z dodatkową informacją dla klientów, że spełniają normy jakościowe zgodnie z wymaganiami GOTSa. W przeciwieństwie do GOTSa jesteśmy za to oficjalnym, zarejestrowanym detalistą najlepszej jakości wiskoz tj. ECOVERO i TENCEL. Dodatkowo zawsze chętnie, na państwa prośbę, przygotujemy pisemne zaświadczenie o jakości naszych materiałów na podstawie otrzymanych kopii certyfikatów i zaświadczeń od naszych dostawców. Ze względu na ochronę naszego zaopatrzenia nie udostępniamy otrzymanych kopii certyfikatów. Zaopatrujemy się głównie w europejskich firmach o ugruntowanej pozycji na rynku oraz nienagannej wieloletniej historii sprzedaży. Kupując nasze tkaniny macie państwo gwarancję naturalnego, jakościowego produktu, który można bezpiecznie stosować zarówno dla dzieci jak i noworodków.

PŁATNOŚCI:
Płatności przyjmujemy tylko w formie przedpłaty, przelewem, na konto bankowe.
konto w PLN: 90 1090 2037 0000 0001 4213 2522
konto w EURO: PL 73 1090 2037 0000 0001 4213 3701 BIC:  WBKPPLPP
adres firmy: GEOMAT, ul. Wawelska 4, 41-700 Ruda Śląska, Polska
W opisie przelewu proszę podać nazwę zamawiającego lub osoby do doręczenia.
Dla przelewów bankowych przychodzących z państw EU polecamy dokonywać płatności w trybie SEPA (najtańsza opcja) czyli zwykły przelew z dzielonymi kosztami. Do czasu uruchomienia sklepu internetowego będą to jedyne formy zapłaty.
Jeżeli jesteście państwo firmą z terenu EU i posiadacie aktywny EU VAT, proszę o zgłoszenie takiej informacji przed zakupem. Ceny zakupu będą odpowiednio obniżone o wartość podatku VAT.
Dowodem zakupu jest bankowe potwierdzenie przelewu. Na życzenie wystawiamy pełne faktury VAT zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm. Faktury wystawiamy w formie elektronicznej (PDF) po otrzymaniu przelewu na konto. Faktury wysyłamy na podany adres e-mail zwykle pod koniec każdego tygodnia, najpóźniej pod koniec danego miesiąca. Ze wzgledu na znaczne, okresowe wahania walut zastrzegamy możliwość wprowadzenia stałego, okresowego kursu PLN/EUR do rozliczeń.

PRZESYŁKI
Przesyłki realizujemy zwykle w 24 godziny od czasu otrzymania potwierdzenia zapłaty.
Przesyłki krajowe doręczamy kurierem DPD/GLS/FedEx (24h) w stałej cenie 14.00 PLN bez limitów wagowych. Materiały na rolkach są traktowane jako paczki niestandardowe i dodatkowo płatne 14zł.
Przesyłki na terenie EU dostarczamy wyłacznie kurierem, w 3 kategoriach wagowych: do 2.0kg, 10.0kg, 30.0kg. Przykładowe ceny w EURO i typowy czas realizacji przesyłki:

Austria – 8 / 14 / 18 – 2 days
Belgium – 9 / 18 / 23 – 3 days
Bulgaria – 10 / 28 / 31 – 4 days
Croatia – 9 / 19 / 23 – 3 days
Czech Rep. – 8 / 11 / 14 – 2 days
Denmark – 9 / 17 / 21 – 3 days
Estonia – 14 / 21 / 25 – 3 days
Finland – 19 / 35 / 39 – 6 days
France(c) – 13 / 23 / 27 – 3 days
Germany – 8 / 14 / 18 – 2 days
Great Britain* – 10 / 21 / 25 – 4 days
Greece – 17 / 49 / 80 – 5 days
Hungary – 11 / 16 / 19 – 2 days
Ireland – 22 / 37 / 40 – 4 days
Italy – 13 / 24 / 28 – 4 days
Latvia – 12 / 18 / 20 – 2 days
Lituania – 11 / 15 / 19 – 2 days
Luxemburg – 10 / 17 / 22 – 2 days
Netherlands – 9 / 16 / 21 – 3 days
Norway* – 38 / 54 / 57 – 5 days
Portugal(c) – 12 / 33 / 37 – 5 days
Romania – 14 / 25 / 28 – 3 days
Serbia* – 17 / 28 / 31 – 7 days
Slovakia – 8 / 14 / 17 – 2 days
Slovenia – 11 / 21 / 26 – 3 days
Spain(c) – 15 / 34 / 38 – 4 days
Sweden – 15 / 26 / 31 – 5 days
Switzerland* – 17 / 28 / 32 – 4 days

* – 29,50€ export fee added for each order
(c) – continental

REKLAMACJE i ZWROTY
W przypadku otrzymania wadliwej tkaniny prosimy o bezzwłoczną informację i zdjęcie wady. Zaproponujemy państwu rabat, wymianę lub zwrot towaru. Reklamacjom podlegają jedynie materiały nieużywane i kompletne.
Wszystkie materiały tniemy z belki, w jednym kawałku, pod wymiar zamawiającego. W związku z powyższym nie przyjmujemy zwrotów materiałów jeżeli nie posiadają one wad. Rzeczywisty odcień tkaniny może się nieznacznie różnić w zależności od partii produkcyjnej towaru jak i ustawień państwa wyświetlacza. Jeżeli nie jesteście państwo pewni rzeczywistego koloru lub faktury materiału to zachęcamy do zamówienia próbek w cenie 50 groszy za sztukę lub pełnego próbnika danej tkaniny w cenie 5 lub 10 PLN, w zależności od ilości dostępnych kolorów.

ZAKUPY HURTOWE
Zapraszamy producentów ubrań jak i inne sklepy z tkaninami do współpracy. W przypadku zakupu większych ilości materiału jak również chęci podjęcia stałej współpracy przy mniejszych ilościach zaproponujemy państwu indywidualne rabaty.

Zapraszamy!

MILO FABRICS
email: milofabrics@wp.pl
Facebook: milo_fabrics
Instagram: milofabrics

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Marcin Huber prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: GEOMAT inż. Marcin Huber, z siedzibą w Rudzie Śląskiej przy ulicy Wawelskiej 4, 41-700 Ruda Śląska.

Kontakt z administratorem możliwy jest poprzez e-mail: milofabrics@wp.pl

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zawarcia i realizacji umowy oraz archiwizacji przekazanych danych na podstawie art. 6 ust 1 ppkt a.) ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)

3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą: GEOMAT inż. Marcin Huber z Rudy Śląskiej, kancelaria prawna m.in. celem dochodzenia roszczeń, zewnętrzne biuro rachunkowe, operatorzy pocztowi i firmy kurierskie oraz inne podmioty prawa upoważnione na podstawie przepisów prawa.
Sklep internetowy powiązany jest z narzędziami analitycznymi Google Analitics udostępnianymi przez „Google” (Google, Inc.), które służą profilowaniu klientów w celach lepszego dopasowania jakości usług.

4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji i archiwizacji umowy a w pozostałych przypadkach do czasu wycofania zgody.

6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

7. Administrator przewiduje podejmowanie decyzji w sposób zautomatyzowany oraz profilowanie Pani/Pana osoby w celu lepszego dopasowania jakości usług.

8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże nie podanie danych osobowych uniemożliwi nam przyjęcie i realizację zamówienia.