Muślin Bawełniany

Muślin Bawełniany GOTS/GOTS+/XS-GOTS   –   17 PLN/0,5mb

Bardzo popularny na zachodzie Europy i mocno wkraczający na polski rynek podwójny muślin bawełniany. Jest bardzo miękki, podatny i  mięsisty. Ze względu na świetne właściwości  termoregulacyjne tkanina jest doskonałą propozycją na lato jak i okresy przejściowe. Nadaje się bardzo dobrze na sukienki, bluzki, chusty, otulacze, tuniki, spodenki, pościele i wiele innych.
Wszystkie nasze muśliny to w pełni bezpieczne i naturalne produkty z przeznaczeniem dla najmłodszych. Gładkie muśliny z oznaczeniem GOTS są tkane w 100% z bawełny organicznej i wykańczane zgodnie ze standardem GOTS (130-135g/m2). Kolory z oznaczeniem XS-GOTS są jeszcze delikatniejsze i produkowane wyłącznie z CZESANEJ bawełny organicznej (120g/m2).

Zaznaczamy, że jako sklep detaliczny nie należymy do certyfikowanej sieci sprzedaży GOTS i pomimo tego, że materiały zostały przez nas zakupione od certyfikowanych dostawców GOTS, powinny być dalej odsprzedawane jako 100% bawełna organiczna z dodatkową adnotacją, że spełniają ona wymagania jakościowe zgodnie ze standardem GOTS.

muślin GOTS   100% bawełna organiczna, 130g/m2, 135cm szeroki

muślin GOTS+   100% bawełna organiczna 130-135g/m2, 150-160cm szeroki

muślin GOTS XS   100% bawełna organiczna CZESANA, 120g/m2, 135cm szeroki

Zachęcamy do obejrzenia naszej strony z końcówkami, gdzie mogą Państwo kupić poniższe materiały nawet do 20% taniej: http://milofabrics.pl/koncowki/