Muślin z nadrukiem

Muślin bawełniany

Bardzo popularny na zachodzie Europy i mocno wkraczający na polski rynek podwójny muślin bawełniany. Jest bardzo miękki, mięsisty, dobrze trzyma strukturę. Ze względu na świetne właściwości  termoregulacyjne tkanina jest doskonałą propozycją na lato jaki i okresy przejściowe. Nadaje się bardzo dobrze na sukienki, bluzki, chusty, otulacze, tuniki, spodenki, pościele i wiele innych. Wszystkie muśliny w naszej ofercie są certyfikowane OEKOTEXem lub spełniają normy jakościowe dla bawełny GOTS. W przypadku GOTSa informacją widnieje zawsze pod miniaturką wzoru/koloru.
Zaznaczamy, że jako sklep detaliczny nie należymy do certyfikowanej sieci sprzedaży GOTS i pomimo tego, że materiały zostały przez nas zakupione bezpośrednio od certyfikowanych dostawców GOTS, powinny być dalej odsprzedawane jako 100% bawełna organiczna z dodatkową adnotacją, że spełniają one wymagania jakościowe zgodnie ze standardem GOTS.

100% bawełna(Oekotex/GOTS), 125-135g/m2,  szerokość  135  +/-5cm

CHIC – tkanina bawełniana premium, przewiewna jak muślin, o strukturze żakardowych paseczków ze splotem kraciasto-skośnym.  100% bawełna organiczna GOTS,  130g/m2,  140cm szeroka.

Zachęcamy do przejrzenia naszej strony z końcówkami, gdzie mogą Państwo kupić poniższe materiały nawet do 20% taniej: http://milofabrics.pl/koncowki/