Len z wiskozą

Len z wiskozą 210g

Lubicie len? Ale nie lubicie jak się gniecie? Napewno polubicie naszą przejściową wiskoze z lnem!
Materiał pomimo tego że jest grubszy tj. 210gm2, bardzo dobrze się układa i świetnie oddycha. Jest lekko lejący. Jeżeli myślicie o przejściowych sukienkach, spódniczkach, bluzkach czy wygodnych spodniach ten materiał nada się doskonale. Dzięki połączeniu lnu 30% i wiskozy 70% materiał jest bardzo stabilny i można go też z pewnością wykorzystać na pościele, narzuty, poduszki i wiele innych elementów wyposażenia pokoju. Całości dopełnia ciekawa, naturalna faktura, która na pewno przykuje wzrok innych.

szerokość 139cm +/-2cm      cena 15 PLN /0,5mb

Zachęcamy do przejrzenia naszej strony z końcówkami, gdzie mogą Państwo kupić poniższe materiały nawet do 20% taniej: http://milofabrics.pl/koncowki/

Len z wiskozą 170g              15 PLN /0,5mb

Cieńsza alternatywa dla lnu z wiskozą 210g. Mniej się gniecie, lekko lejący w chwycie i z charakterystycznym lnianym, płóciennym splotem. Swietna propozycja na sukienki, spodnie, poduszki, narzuty.

Skład: 30% Len 70% wiskoza
135cm szeroka, 170g/m2

BRAK: skalisty, patynowy, biały, granatowy, naturalny, czarny, ochra, niebieski, mech

Len z wiskozą paseczki

Lejące i przyjemne w dotyku paseczki idealne za cieplejsze wiosenne dni i lato. Świetnie nadadzą się na sukienki, spódnice, wygodne spodenki i wiele innych ubrań.

55% len 45% wiskoza, 135cm szerokie, 170 gm2

 18 PLN /0,5mb