Jersey i dresówka GOTS

Jersey bawełniany z elastanem GOTS  (JOG):  
 Doskonałej jakości jersey z organicznej bawełny z dodatkiem elastanu. Sama tkanina jak i jej wykończenie podlega rygorystycznym normom certyfikacji GOTS. Oznacza to, że produkt jest nie tylko w pełni bezpieczny dla najmłodszych i ekologiczny ale sam proces jego produkcji i dystrybucji jest etyczny i kontrolowany. To najlepszy wybór dla świadomych klientów poszukujących naturalnych i przyjaznych środowisku i ludziom tkanin. Jersey nada się doskonale na sukienki, bluzki, legginsy, koszulki, body czy prześcieradła .Od 05.2021 do jerseyu GOTS możecie dobrać pasujące 16 kolorów dresówki pętelkowej GOTS! Uwaga, nieliczne kolory oznaczone symbolem OCS100 są wykonane również w całości z bio bawełny z elastanem ale wykończone zgodnie ze standardem oekotexa!

95% BIO bawełna, 5% elastan, 200 g/m2, szerokość 150cm    20 PLN /0,5mb

Zachęcamy do przejrzenia naszej strony z końcówkami, gdzie mogą Państwo kupić poniższe materiały do 20% taniej: http://milofabrics.pl/koncowki/

 Dresówka pętelkowa z elastanem GOTS  (DOG):

Wyjątkowo miękka i przyjemna w dotyku, klasyczka dzianina pętelkowa zrobiona z bawełny organicznej z elastanem. Sama tkanina jak i jej wykończenie podlega rygorystycznym normom certyfikacji GOTS. Oznacza to, że produkt jest nie tylko w pełni bezpieczny dla najmłodszych i ekologiczny ale sam proces jego produkcji i dystrybucji jest etyczny i kontrolowany. To najlepszy wybór dla świadomych klientów poszukujących naturalnych i przyjaznych środowisku i ludziom tkanin. Nasza dresówka to uniwersalna i w pełni bezpieczna propozycja na bluzy, spodnie, czapki czy wygodne sukienki. Uwaga, nieliczne kolory oznaczone symbolem OCS100 są wykonane również w całości z bio bawełny z elastanem ale wykończone zgodnie ze standardem oekotexa!

95% BIO bawełna, 5% elastan,  240-250 g/m2,   szerokość 150cm      21 PLN/0,5mb