Zakupy

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ:
Do czasu uruchomienia naszego sklepu internetowego zamówienia będą przyjmowane pod adresem milofabrics@wp.pl. Jeżeli macie państwo więcej pytań to zachęcamy do rozmowy na FB i IG gdzie również na bieżąco będziecie informowani o nowościach i promocjach.
W celu zamówienia materiałów proszę o wypisanie nazwy i koloru lub kodów materiałów, które znajdziecie pod ich zdjęciami. Kroimy od 0,5m co 0,1m.  Zamówione materiały rezerwujemy na 48h. Jeżeli w tym czasie nie otrzymamy żadnej informacji od zamawiającego o płatności nie gwarantujemy ich dalszej dostępności. Materiały sprzedajemy wysyłkowo z możliwością osobistego odbioru na miejscu w Rudzie Śląskiej. Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. Przy zamówieniu prosimy o podanie danych do wysyłki koniecznie z nr telefonu dla kuriera i adresu e-mail jeżeli chcecie państwo otrzymać powiadomienie rano, w dniu doręczenia przesyłki. Po dokonaniu płatności prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu lub zrzutu ekranu z dokonanej płatności w celu możliwie szybkiej realizacji wysyłki.

 

PŁATNOŚCI:
Płatności przyjmujemy tylko w formie przedpłaty, przelewem, na konto bankowe.
konto w PLN: 55 1090 2037 0000 0001 3396 5655
konto w EURO: PL 40 1090 2037 0000 0001 3396 5731 BIC: WBKPPLPP
adres firmy: GEOMAT, ul. Wawelska 4, 41-700 Ruda Śląska, Polska
W opisie przelewu proszę podać nazwę zamawiającego lub osoby do doręczenia.
Dla przelewów bankowych przychodzących z państw EU polecamy dokonywać płatności w trybie SEPA (najtańsza opcja) czyli zwykły przelew z dzielonymi kosztami. Do czasu uruchomienia sklepu internetowego będą to jedyne formy zapłaty.
Jeżeli jesteście państwo firmą z terenu EU i posiadacie aktywny EU VAT, proszę o zgłoszenie takiej informacji przed zakupem. Ceny zakupu będą odpowiednio obniżone o wartość podatku VAT.
Dowodem zakupu jest bankowe potwierdzenie przelewu. Na życzenie wystawiamy pełne faktury VAT zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm. Faktury wystawiamy w formie elektronicznej (PDF) po otrzymaniu przelewu na konto. Faktury wysyłamy na podany adres e-mail zwykle pod koniec każdego tygodnia, najpóźniej pod koniec danego miesiąca.

 

PRZESYŁKI
Przesyłki realizujemy zwykle jeszcze w ten sam dzień roboczy pod warunkiem otrzymania potwierdzenia płatności do godz 13:00.
Wszystkie przesyłki krajowe doręczamy kurierem DPD(24h) w stałej cenie 12.00 PLN bez limitów wagowych.
Przesyłki na terenie EU dostarczamy kurierem w 3 kategoriach wagowych: do 3.0kg, 10.0kg, 31.0kg. Przykładowe ceny i typowy czas realizacji przesyłki:
Niemcy: 11.00/12.00/13.00€ , 2 dni robocze
Holandia: 11.00/12.00/14.00€, 3 dni robocze
Francja: 15.00/16.00/19.00€ , 3 dni robocze
Anglia: 16.00/17.00/21.00€, 4 dni robocze

 

REKLAMACJE i ZWROTY
W przypadku otrzymania wadliwej tkaniny prosimy o bezzwłoczną informację i zdjęcie wady. Zaproponujemy państwu rabat, wymianę lub zwrot towaru.
Wszystkie materiały tniemy z belki, w jednym kawałku, pod wymiar zamawiającego. W związku z powyższym nie mamy obowiązku przyjmowania zwrotów bez podania konkretnej przyczyny.
Jeżeli są to pojedyncze tkaniny w typowych ilościach, których kolor lub deseń nie spasował to zwykle nie robimy żadnych przeszkód z wymianą. Jeżeli ktoś zakupi kilkanaście tkanin po 0,5m i będzie chciał zwrócić wszystko bez podania przyczyny to może się spotkać z naszą odmową.

 

ZAKUPY HURTOWE
Zapraszamy producentów ubrań jak i inne sklepy z tkaninami do współpracy. W przypadku zakupu większych ilości materiału jak również chęci podjęcia stałej współpracy przy mniejszych ilościach zaproponujemy państwu indywidualną wycenę.

Serdecznie zapraszamy!

MILO FABRICS
email: milofabrics@wp.pl
Facebook: milo_fabrics
Instagram: milofabrics